Moc bych se chtěla s pejsany věnovat pravidelně mnohým aktivitám, ale čas nám to bohužel neumožňuje :-) Tak píšu alespoň ve zkratce, čemu se věnujeme nebo s čím jsme měly možnost se setkat.


Agility

Mezi naší nejoblíbenější aktivitu patří bez pochyb agility :-) Já se věnuji agility od roku 2008. Agility nás strašně moc baví, děláme je pro radost. Jednou za čas vyrazíme na závody, které zdoláme buď úspěšně nebo ne. S Bíbou bych ale chtěla na závody začít jezdit častěji, tak uvidíme jestli se nám bude dařit :-)

Coursing

Pak nás, tedy hlavně šelťuchy strašně baví coursing. Bíba je z coursingu naprosto nadšený. Máme v plánu i coursingovou licenci :-)

Výstavy

Párkrát do roka nás můžete vidět na nějaké výstavě. Na výstavy většinou vyrážím s Bíbou.

Pasení

V roce 2014 se mi podařilo Biboše vzít na trénink pasení. U Bíbi se pudy celkem objevily. Mě osobně se pasení moc zalíbilo. Moc ráda bych se s pejsany věnovala pasení pravidelně, tak snad se nám poštěstí.

Procházkování

Co nás strašně moc baví a časově naplňuje, tak to jsou procházky. Zbožňujeme dlouhatánské několikakilometrové procházky, hlavně v lesích. Pejsani se krásně vyběhají a já si pročistím hlavu :-)

Aportování

Protože naši zlaťáci moc rádi cokoliv nosí, tak rádi aportujeme. Převážně na zahradě. Aportování miluje Sája. Když najde tenisák vydrží ho nosit a aportovat celé hodiny :-)

Blbnutí ve vodě

Každý má jinou odpověď na to jestli jsou šelťuchy plavci nebo ne. Sája i Viky jednoznačně plavec je, Nelča s Bíbou mají z vody respekt, ale čabráním ve vodě nikdy nepohrdnou.