18.12.2013
Vůbec nestíhám aktualizovat web. Moc se omlouvám, ale mám opravdu narvaný program. Alespoň přídávám na úvodní stránku PFko. Na rajčeti najdete spousty nových alb.

16.10.2013
Vikča měla několik let na zádech malý novotvar. Několikrát jsem se na to ptala na veterině, ale bylo mi řečeno, že pokud se s tím nic neděje a neroste to, tak to zatím necháme tak. Tak jsme to tak nechaly, ale až do dnešního dne. Během prádnin se Vikči novotvar trochu zvětšil a ze spod stvrdl, což se mi vůbec nelíbilo... Tak jsem se s Viky v podnělí vydala na veterinu a shodli jsme se s doktorem, že to odstraníme. Vikča podstoupila zákrok ve středu ráno. Novotvar jsem viděla na vlastní oči a byl velký asi jak švěstka. Nic pěkného, jsem moc ráda, že už ho má Vika pryč. Vikča byla pár dní apatická a vyčerpaná. Naštěstí s ní chodím co dva dny na injekce od bolesti.

10.10.2013
Dnes je to neuvěřitelných sedm let, co nás opustila Citka.

9.10.2013
Dnes jsou to čtyři roky co jsem si přivezla nejlepšího pejska v mém životě-Sallynku.

26.9.2013
Máme nového člena rodiny. Protože nám nedávno zemřel táta. Rozhodli jsme si nechat našeho pejska z vrhu B - Be Happy-Bibi. Tímto plníme je ho poslední přání a to nechat si Bibiho. Táta ho měl velmi rád. První co bylo když ráno vstal hned se musel jít za Bibim pomazlit. Víme, že nám to tátu nevrátí, ale alespoň máme dobrý pocit, že jsme mohli splnit jeho poslední přání.

2.9.2013
Dnes se naší rodině změnil život. Nečekaně nás v ranních hodinách opustil táta. Je to pro nás opravdu bolestivé. Tímto chci poděkovat tátovi, že mě podporoval v chovu psů, vozil mě na výstavy a závody, vyráběl mi překážky, ... Především mu děkuji, že mi byl skvělým tátou. Budeš nám chybět...

1.9.2013
Štěndům je devět týdnů. Aslíkovi i Berušce se prý v novém domově daří. Bibi zapadl k našim holkám jako ulitý. Pořád si hrají o sto šest. Dokonce i teta Viky se zapojila a vzala Bibiho jakoby patřil k nám :-) Ukončen deníček štěňátek, přidány nové fotky mimin a u Bibiho aktuální výška a váha. Také jsem přidala nové fotky Arga.

29.8.2013
Aslnánek v novém domově :-)

27.8.2013
Tak už i Aslík odjel do nového domova. Zůstal nám tu Bibi, který s náma bude do půlky září. Je to vyjímečný psík s úžasnou povahou. Snad se bude mít v Havířově skvěle. Už teď se mi s ním nechce loučit. Kdyby to šlo, tak si ho nechám, je to zlatíčko :-)))

25.8.2013
Štěňátka mají osm týdnů. Uteklo to jako voda a už se rozchází do nových domovů, kde se budou mít určitě skvěle. Jako první odešla do nového domova Beruška a to k Soni Haluzové, kde bude dělat agility :-) Beruščinu rodinu také nyní tvoří Agátka-maďarský ohař a šeltička Darinka a také kočičika a papoušek :) Už teď mám o Berunce několik zpráv. 

19.8.2013
V pátek k nám přijela na návštěvu Terka s Argoškem. Měly jsme opravdu pestrý víkend. V pátek jsme s Terkou vyrazily na procházku, potom jsme fotily. V sobotu ráno jsme vstaly a jely jsme na závody agility do Holešova, na výsledky se můžete podívat do úspěchů Sally a Arga. V neděli jsme jely do Lešné. Štěnda mají 7 týdnů a brzy se bohužel rozletí do nových domovů. Jako každý týden přidány nové fotky a také přírůstky vah a tentokrát najdete na stránce každého mimča aktuální výšku.

17.8.2013
Moje milovaná Sallynka slaví překrásné čtvrté narozeniny. Za ty necelé čtyři roky jsme prožily spousty krásných chvil, a mnoho zážitků. Sallynko moje přeji ti vše nejlepší do dalších let!!! :-)

15.8.2013
Přišly nám výsledky ze Slovgenu na CEA a MDR u prcků!!!! Výsledky najdete na stránce každého mimča :-) Z výsledků jsme naprosto nadšení!!!!!

14.8.2013
Konečně jsem se dostala k menší aktualizaci. Vůbec nestíhám a vlastně ani stíhat nechci. Štěňátka mají šest týdnů a brzy se rozutečou do nových domovů, tak si jich chci užít na plno. Jako každý týden přidány nové fotky na webu i na rajčeti a také menší zápisek v deníčku.

5.8.2013
Štěňátka mají pět týdnů. Zápisek v deníčku, přírustek váh a také nové fotky, jak na webu tak na rajčeti :)

28.7.2013
Štěňátka mají čtyři týdny. Zápisek v deníčku, přírustek váh a také nové fotky, jak na webu tak na rajčeti :)

24.7.2013
Štěňátka mají svá zápisová čísla :-)

21.7.2013
Štěňátka mají tři týdny. Zápisek v deníčku, přírustek váh a také nové fotky, jak na webu tak na rajčeti :)

14.7.2013
Štěňátka mají 14 dní. Zápisek v deníčku, přírustek váh a také nové fotky, jak na webu tak na rajčeti :-)

11.7.2013
Na rajčeti jsou nová alba. Zápisek v deníčku.

7.7.2013
Zápisek v deníčku :-) Přidány nové fotky prcků jak na jejich stránky tak na rajče. Přidány váhy štěňátek do sekcí "Jak rostl".

5.7.2013
Zápisek v deníčku. Štěňátka mají své první video ;) Přidána nová fotka k Argoškovi - z 20 km túry po Orlických horách.

4.7.2013
Když zatím nemohou štěňátka do přírody, tak přišla příroda za nimi :-) Na fotky se můžete podívat na rajčeti ;)

3.7.2013
Zápisek v deníčku. Každé štěňátko již má svou stránku, kde jsou základní údaje. Přidány nové fotky. Na rajčeti jsou tři nová alba :)

1.7.2013
Všechna štěňátka jsou již zamluvená.
Omlouvám se všem zájemcům, kterým jsem musela odříct, ale štěňátka byla pouze tři, tak se nedá nic dělat. Nemůžu všem vyhovět...

30.6.2013
Štěňátka jsou na světě. Více v deníčku :-)

25.6.2013
Zápisek v deníčku.

24.6.2013
Z trošku jiného soudku, aneb už se musím vyzpovídat...
V březnu jsem si začala dělat autoškolu. Ještě před tím jsem byla naprosto zapálená udělat si řidičák. Strašně mě to bavilo, do té doby než jsem měla mít zkoušky, což bylo ve čtvrtek 13.6. testy jsem zvládla, ale jízdy už byly horší. Nervy zapracovaly. Říkala jsem si no tak jsem to neudělala na poprvé, udělám na podruhé...
Dnes jsem tedy měla zkoušky druhé. V noci jsem skoro nespala, protože mi zase pracovaly nervy a poněkud víc než před první zkouškou. Když jsem měla téměř před koncem jízd, tak jsem samozřejmě zazmatkovala na druhém konci našeho města a vjela jsem do zákazu vjezdu... V tu chvíli jsem myslela, že mě klepne. Už si začínám říkat, že to zkusím do třetice všeho dobrého a pokud to nevyjde, o čem již pochybuji, protože se znám a budu ještě víc vystresovaná, tak se nejspíš na celý řidičák vykašlu a budu raději chodit pěšky... Chvilku se budu hlavou tlouct o zeď a říkat si, že z dárku na mé osmnáctiny nemám naprosto nic... 
No a teď konec mého zpovídání a napíši něco o Nelince do deníčku.

16.6.2013
Přidána fotka Nelinky v deníčku "béček".

15.6.2013
Zápisek v deníčku "béček".

9.6.2013
Další opravdu nabitý víkend je u konce... a zítra zase do školy. Ve čtvrtek dělám závěrečnou zkoušku v autoškole a abych pravdu řekla, tak se vůbec nestíhám učit. Budu muset doufat, že zkoušky udělám a když ne na poprvé, tak snad na podruhé :)
Jinak do termínu porodu zbývají cca 3 týdny. Nelinka se pěkně kulatí. Můžete si přečíst malý zápisek v deníčku :-)
A teď k tomu nabitému víkendu. V pátek jsem hlídala Verči Afru a Lady. Takže doma nám lítalo 5 psů, bylo veselo. Večer jsem se koukala na horor a šla spát po půlnoci. Ráno jsem vstávala o půl sedmé, umyla si vlasy a v osm hodin pro mě přijela Verča s Dájou a jely jsme na KV do Chropyně. Byl opravdu pekáč. Domů jsem se vrátila kolem třetí hodiny. Celý den jsem fotila. Přijela jsem s vypálenými kraťasy a také se spáleným obličejem. Po příjezdu domů, jsem šla roznášet letáky a vrátila jsem se až večer. Dnes ráno jsem vstávala o půl osmé a jako každou neděli před devátou ranní pro mě přijela Verča s pejsanama a jely jsme na cvičák. Zase jsem fotila, ale moc fotek nemám, protože bylo vedro a nějak mě to nebavilo, což se nestává často. A odpoledne jsem znovu roznášela letáky...
Pokud vše půjde podle plánu, tak příští týden mám fotit závody koní a v neděli půjdu na cvičák :-)
Na několik nových alb se můžete podívat jako vždy na rajčeti.

3.6.2013
Opět přidávám zápisek do deníčku béček :-)

28.5.2013
Velké aktualizace se nejspíš nedočkáte, protože nestíhám.... Alespoň přidávám zápísek v děníčku "béček".

26.5.2013
Ač se to zdá nemožné, čas letí jako voda a další rok je pryč. Právě dnes to jsou dva neuvěřitelné roky, co se narodila naše áčková miminka.
Za tu dobu se toho opravdu hodně událo. Andílek a Nelinka se stali chovnými jedinci. Nelinka se brzy stane maminkou. Argošek se chystá na zkoušky z dogdancingu a pilně trénuje. Beník chodí se svou paničkou na cvičák. Z našeho áčkového vrhu jsem naprosto nadšená. Povahově i vzhledově jsou pro mě naprosto úžasní. Nikdo není dokonalý, každý má svou "mouchu".  Hlavně jsem nadšená, že každý jedinec je v milující a aktivní rodině, kde vím, že je o něj skvěle postaráno. Kamčo, Terko a Inko moc vám děkuji, že se o naše kluky tak hezky staráte, že chodíte na výstavy, trénujete, ale hlavně, že kluky máte rádi. Moc vám děkuji za fotky a veškeré zprávy co mi posíláte.
Už mi jen zbývá popřát našim oslavencům :-)

Andílku, Nelinko, Argošku a Beníku přeji vám krásné druhé narozeniny!!! Ať jste zdraví a hlavně ať vás vaši pánečci stále milují :-)

25.5.2013
Nová alba na rajčeti. Přidány aktuální fotky Viky, Sally, Neli a Andílka. Poupravena sekce naši psi.

23.5.2013
Zápisek v deníčku "béčátek".

12.5.2013
Přidávám fotky z výstavy od paní Fialové :-)


11.5.2013
Únavný, ale úspěšný den v Řepči...
Dnes se konala jako každým rokem již 59. klubová výstava v Řepči. Počasí opět nepřekvapilo a v Řepči tradičně lilo jako z konve. Den byl opavdu náročný. Vstávala jsem v 4:15 v 5:00 se pro mě a Nelinku stavila Verča s Dájou a Leňa s Šelinkou. Protože se holky zakecaly, tak náš dům napřed minuly :D  
Na konci ulice se otočily a jely tedy pro nás...
Dále jsme jely pro Peťu a Koru do Blanska a z tama jsme jely do Řepče. Kolem 9:30 jsme byly v cíly. Posuzování šlo opravdu rychle. Když jsem před 12:00 měla s Nelinkou, celá nervózní nastoupit do kruhu, pořadatelé vyhlásili obědovou přestávku... Do kruhu jsme tedy jako první v pořadí nastoupily 12:45, kdy zrovna lilo. Posuzování bylo dobré. Rozdozčí posoudila stavbu těla, zuby, pohyb, ...
Výstava se mi moc líbil až na to počasí. Předem děkuji za fotky paní Evě Fialové :-) Také jsem napsala do úspěchů Nelinky posudek.

8.5.2013
Menší zápisek v deníčku :-) A jen tak mimochodem poprvé v životě jsem si něco zlomila...mou první zlomeninou je prst :D

3.5.2013
Dnes ve 20.00 hod. Borgínek odcestoval domů :)

2.5.2013
Krátký zápisek v deníčku vrhu B.

1.5.2013
Dnes jsme úspěšně nakryli Nelinku! Najdete prvních pár zápisků v deníčku vrhu B :)

30.4.2013
Krytí se opět nepodařilo. Dnes nám na pomoc přijela paní Svobodová, ale i tak se to zase nepovedlo. Proto mě čekalo velké rozhodnutí a to zda mít letos štěnda či ne. Nakonec jsem se rozhodla, že pojedeme na krytí za tricolorním pejskem Credem Sol Oriens.

29.4.2013
Dnes Nelinka hárá 12. den. Dnes krýt nebudeme. Krytí zopakujeme zítra nebo ve středu.

28.4.2013
Včera i dnes jsme nakryli bez úspěchu. Borgi a Neli se nesvázali. Borgi do Neli vniknul, ale brzy vypadl.

27.4.2013

Dnes jsme si domů přivezli Borgiho. Nelinka dnes hárá 10. den a už se nastavuje. Dnes budeme krýt.

25.4.2013
Konečně jsem plnoletá. Minulý týden jsem sepsala předávací smlouvu a v pondělí jsem šla na poštu vše odeslat. Dnes jsem se stala oficiálně majitelkou naší chovatelské stanice z Barbořinského vršku :-)

18.4.2013
Tak po několika dnech se zase ozývám.
První zprávou je, že Nelča stále nehárá a kdo ví jestli vůbec hárat bude...
Druhou zprávou je to, že jsem Nelču přihlásila na výstavu do Řepče. Další zprávou je to, že jsem celou zimu byl zdravá a teď když se udělá krásné počasí, tak dostanu chřipku jako hrom :/
Na rajčeti jsou nová alba a během dneška přibudou další.

3.4.2013
Na začátku jsem března jsem Vikču přihlásila do soutěže Blesku. Konkrétně šlo o soutěž Nej pes. A Vikynka se umístila s níže uvedenou fotkou na krásném 54. místě ve Zlínském kraji. Její počet bodů byl 3070, což je moc krásné a všem děkuji za hlasy, které Vikynce dali. Celkový počet přihlášených psů ve Zlínském kraji byl 645. Úspěch to je krásný. Jsem moc ráda.


1.4.2013
Opravdu aprílové počasí...
V sobotu bylo tak krásné počasí. Ještě jsem si říkala už snad bude jaro, ale to byl omyl. Včera u nás chumelilo celý den, ale fakt hnusně. Ještě jsem musela roznášet letáky. V tom počasí to byla katastrofa. Domů jsou přišla celá mokrá :/ Napadlo u nás kolem 20 cm sněhu. Ráno jsem šla odklízet sníh z balkónu, no sníh byl tak hrozně těžký, že se to nedalo pořádně odházet. Foto níže.
Dnes ve 12.00 hod. pro nás přijela Verča a šli jsme se smečkou na procházku do nedalekého zasněženého Zámečku. Po vypuštění pejsků nám Vikča utekla, samozřejmě za zajícem, tak potom musela jít celou procházku na vodítku. Ale to je její chyba. Když letí za zajícem, tak v momentě ohluchne a neposlechne. Pár fotek najdete na rajčeti.
Dále jsou na rajčeti nové fotky z neděle, protože jsem se nudila, tak jsem vytáhla foto. plátna a šla "fotit".


29.3.2013
Konec března se blíží, Velikonoce také a Nelinka stále nehárá. Snad je to tím počasím. Jaro ne a ne přijít, tak je zblblá i ta příroda. Tento týden jsem byla doma, protože jsem byla nemocná. Ve středu dopoledne jsem šla na kontrolu k lékaři. Odpoledne mi bylo lépe, tak jsem vyběhla s holkama na dvorek, album naleznete na rajčeti. Také jsem v 11:30 měla své první jízdy. Včera jsem měla další jízdy. Už jsem jela po vesnicích kolem Kroměříže. Bylo to super :-) Auto mi ani jednou "nechcíplo" takže jsem spokojená :D

17.3.2013
Do sekce "Vrh B" jsem přidala odkaz na video Bogiho z agility a z hry s kočičkou Maruškou :-) Stále čekáme na hárání Nelči :)

9.3.2013
Nelinka stále nehárá ;) Poupravena sekce Katka a Hana. Na rajčeti jsou dvě nová alba. První je z procházky na Brdo, kde jsme byli minulý týden a v druhém albu najdete fotky z dnešní procházky na Barbořinu :)

5.3.2013
Pro nedočkavce!! :D
Pro všechny nedočkavé lidičky. Dnes jsem se dozvěděla výsledky Nelinčina budoucího ženicha a protože dopadly dobře, tak Vám konečně sdělím jméno onoho pejsana :-) Našim, tedy spíše Nelinčiným vyvoleným je BORGI Moravské srdce :-) Proto najdete v sekci vrh B a Info o rodičích u vrhu B větší aktualizaci :-) Ale protože Borginek ještě nekryl, tak budeme doufat, že se krytí povede i když jsou oba zatím nezkušení :-)

3.3.2013
Že by přišlo jaro? Hm ale jen někde
Dnešní aktuální začnu tím, že Nelinka zatím nehárá :-) Další zprávou je, že zítra bychom se měli dozvědět výsledky HD a ED Nelinčina budoucího ženicha. Snad budou krásné výsledky.
Minulý vlastně tento týden jsem měla jarní prázdniny. Když to počítám i s víkendy, tak jsem doma strávila krásných 9 dní bez školy :D Což jsem moc ráda, ale prázky jsem si moc neužila. 6 dní z těch 9 jsem musela roznášet letáky abych si vydělala nějaké ty penízky.
Protože nám v pátek leták přišly v dobrou dobu, ještě jsem si roznesla nějaké letáky a zbytek jsem dodělala dnes. Takže jsem měla sobotu volnou. Plánovaly jsme s mamkou, že vyrazíme na prochajdu, ale nakonec jsme vyrazily společně s Verčou a smečkou na Bunč a z Bunče na rozhlednu Brdo. Verča pro nás přijela kolem 13:30 a jely jsme. Bylo krásné počasí, ale nepředpokládaly jsme, že na Bunči bude tak narváno. Měly jsme co dělat abychom zaparkovaly, ale naštěstí jsme si místečko našly, ale v pěkné břečce. A také jsme nepočítaly s tím, že na Bunči bude ještě cca 25 cm sněhu místy i víc. Tím místy myslím třeba kolem auta, kde jsem sebou práskla o zem. Vylezla jsem z auta a první co bylo propadla jsem sněhem a sedla doslova na prdel :D Od Bunče asi nějaký kilák bylo pěkné bahno, ale to se po sléze změnilo na pěknou ledovku. Největší ledovka byla v jedné osudné zatáčce, kde sebou lidi opravdu práskali, my jsme se naštěstí bez dalších pádů obešly. Celková procházka nám trvala 3 hodiny. Pejsani se vyblbly, ale Sallynka byla bohužel doma, díky hárání. Fotek mám jen málo, protože fotit na té ledovce a jít do kopce nebo s kopce fakt s foťákem nešlo. Člověk byl rád že stojí.
Jinak Vikynka se konečně dočkala obojku RedDingo, který už mají holky asi rok a Vikča nic. Vikynka dostala fialový a moc ji sluší :-)
Přidávám fotku obojků a fotku z procházky.


25.2.2013
Sallynka začla hárat, předpokládáme, že v blízké době se k hárání připojí i Neli.

24.2.2013
Na rajčeti přibylo album pejska Brilliant Královský dar.

21.2.2013
Už by to chtělo minimálně jaro...
V poslední době jsem pořád unavená a nemám ani náladu na to, abych udělala nějaké aktuality na webu. Vlastně není ani o čem psát. Ve škole pracujeme na projektu, píšeme písemky, ...
Každý den vyběhnu večer s holkama na procházku a potom zalehnu do postele. Naštěstí máme příští týden jarní prázdniny :)
Minulý týden nám bohužel zemřelo morče. Nevím proč, ale už máme nové. Dostala jsem morče, z dětského domova, kde bylo týrané.
Na rajčeti jsou dvě nová alba. Během večera přibude album třetí :)


6.2.2013
Musím se podělit o radostnou zprávu! :-)
Včera a dnes jsem nebyla ve škole, protože jsem byla na vyšetření, ale protože dnešní vyšetření bylo rychlé, tak jsme odpoledne jeli do Brna, kde jsem byla objednaná s Nelinkou na klinice u MVDr. Snášila. Chtěla jsem nechat Nelči udělat RTG kyčlí, loktů a patell.  Do Brna jsme přijeli o hodinu dříve, ale to vůbec nevadilo. Po chvilce čekání a vypisování karty jsem s Nelinkou šla do ordinace, kde se snažili Nelince píchnout injekci na narkózu, ale protože má malé žilky, nakonec ji píchli do zadečku :D Ale ještě před tím ji pan doktor vyšetřil na patelle-čéšky. Po tomto vyšetření ji uspali a odnesli. My jsme měli volno 45 minut. Mezitím Nelči udělali RTG, vyhodnocení a také ji probudili :-)
Protože hned vedle kliniky byla hospoda, tak jsme si zašli na kafé. Ve 14:00 jsem se s mamkou vrátila na kliniku. Za chvilku nás pan doktor zavolal, tam jsem se podívala na snímky poslechla si komentáře ke snímkům, ... Paní doktorka nám přivedla Nelinku, která byla chudina celá doblblá-a je ještě teď :-) Výsledky nalezenete na stránce Nelinky.

5.2.2013
Konečně troška aktualizace :)
Čtvrteční vysvědčení proběhlo celkem dobře, alespoň já jsem spokojená :-) V pátek byly pololetky, tak jsem s holkama strávila na dvorku nebo na procházkách. K večeru začlo pršet což mě celkem naštvalo. Večer jsem okoupala Nelinku, protože ji čekala dvoudenní výstava v Brně, na kterou jsem se moc těšila a dobře jsem udělala, že jsem se přihlásila. V sobotu s náma na výstavu jela i mamka. Vstávaly jsme v 5:30 a v 6:30 pro nás přijela Verča. Když jsme přijeli do Brna, tak kolem našeho kruhu to už praskalo ve švech, ale nakonec jsme si místečko našli :-) Po X hodinách čekání šeltičky konečně přišly na řadu. Cca v  14:30. Pan rozhodčí posuzoval opravdu pečlivě. Byl velmi příjemný a ke psům se choval skvěle. Po dlouhém čekání jsem konečně s Nelčou nastoupila do kruhu a odnesla si krásnou známku V3. Jsem moc spokojená. V sobotu jsem vzala poprvé na výstavu i Viky. Nikdy nebyla mezi tolika psy a lidmi. Byla moc šikovná. Chvilku kňučela a pak se uklidnila. Domů jsme přijeli asi v 18:30. Převlékli se a šli na oslavu. Domů jsem přišla celkem brzy, přetáhla fotky do PC a šla jsem spát. V neděli jsem vstávala také v 5:30.  Posuzování bylo rychlejší než v sobotu, ale ze začátku se nám moc paní rozhodčí nezamlouvala, ale nakonec vše dopadlo dobře. Já jsem si zavystavovala dvakrát. Vystavovala jsem i Andílka, který dostal VD2. Paní rozhodčí mu vyčetla, že je tlustý. Nelinka si odnesla nádhernou známečku V2, r. CAC. Jsem moc ráda. Nelčiny posudky najdete na její stránce, ale nevím zda jsou přeloženy dobře, protože je moc nemůžu přečíst, ...

19.1.2013
U holek proměněny fotky, také jsou poupravené fotky u vrhu A. Během večera přidám několik alb na rajčátko :-)

18.1.2013

Vikynka slaví narozeniny. Vikynko ze srdce ti přejeme krásné narozeniny, hodně spapaných pamlsků, naběhaných kilometrů a mnoho dalšího.

8.1.2013
Konečně jsem doplnila posudky ze sobotní výstavy.

6.1.2013
Včera jsme poněkud výborně začali výstavní sezonu. Opravdu jsem takové výsledky nečekala. Výsledky můžete najít v úspěších Neli a Andílka. Posudky dodám co nejdříve. Také jsme se na výstavě setkala s paní Dudovou, od které mám Sallynku. Fotky žádné nemám, protože osvětlení bylo mizerné, tak jsem to po chvíli vzdala....
Ale přidávám alespoň pár fotek, za které moc děkuji Hance Zavřelové. Autorem poslední fotky Nelči a prvních dvou fotek Andílka jsem já.


2.1.2013
Máme tady další rok, necháme se překvapit jak všechno letos bude. Mám toho tolik naplánovaného, ale nevím co vyjde a co ne...
Při mém štěstí spíše většina nevyjde :( Ale třeba se to letos nějak otočí a bude vše dobré :)
Alespoň přidávám pár fotek z letošního celkem chabého ohňostroje.