24.12.2014
Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků, spousty dárků pod stromečkem jak pro dvounožce tak pro čtyřnožce a hlavně pohodu, zdraví a štěstní do nového roku :-)7.12.2014
Na stránce každého z našich hafanů jsou přidány nové "zimní" fotečky. Na rajčeti je několik nových alb a také přidávám fotku z krásně zamrzlého úterý :-)26.10.2014
S Bíbou jsme se včera zúčastnili poslední výstavy v tomto roce. A to na speciální výstavě v Olomouci. Velkou naději pro tuto výstavu jsem neměla, protože Bíba solidně vylínal, ale i tak si vybojoval v konkurenci dalších šesti psů krásné druhé místo a ocenění výborný. Moc mě to překvapilo, vůbec jsem to nečekala. Jsem moc ráda :-) Je to šikulka. Posudek přidán na stránku Bibiho.9.10.2014
Spuštěny nové webové stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit :-)

6.10.2014
Bíba se nikdy nenudí :-) Více fotek jak z blbnutí tak z tréninku najdete na rajčátku :-)30.9.2014
Bibi se stal oficiálně krycím psem :-)

14.9.2014
Včera jsme se s Bíbou a Beruškou společně s její majitelkou Soňou zúčastnili klubové výstavy v Chropyni. Ač nám několik dní před výstavou počasí nepřálo, tak se to včera během výstavy celkem zlepšilo. Když jsem s Bíbou byla v kruhu, tak nás zrovna chytil pořádný slejvák, ale i přesto jsme si s Bíbou z kruhu odnesli překrásný výsledek a to ocenění V1 CAJC. Jsem moc a moc na Bíbu pyšná. Když byla Beruška v kruhu počasí již bylo dobré. Berunka si odnesla krásné ocenění V4. Jsem na naše dětičky strašně pyšná.
Po ukončení posuzování a závěrečných soutěžích, jsme se také jak s Bíbou, tak i Beruškou zúčastnili bonitace. Obě naše zlatíčka prošla a nyní jsou chovnými jedinci. Bíbův bonitační posudek najdete na jeho stránce. Berušky posudek doplníme co nejdříve. Posudky z kruhu jsou již doplněny jak u Bíby, tak u Berči.26.8.2014
V sobotu 23.8. jsme se s Bíbou zúčastnily prvního tréninku pasení. Jak to Biboškovi šlo se můžete podívat na videu :-) Na video se dostanete kliknutím na obrázek.17.8.2014
Sallynka slaví své krásné již páté narozeniny. Roky s ní ubíhají strašně rychle, je to jako včera když jsem si ji přivezla domů.
Za těch úžasných 5 let jsme toho prožily strašně moc. Je skvělou parťačkou jak doma, tak při sportu.
Doufám, že ji zdravíčko bude přát tak jako teď do dalších xx let.
Je to nejlepší parťačka.
Sally přeji ti ze srdce vše nejlepší!!! :-)12.8.2014
Konečně jsme se dočkali a máme už i výsledky Berušky. Beruška dopadla úplně stejně jako Bíba. Což je HD A, ED 1/1 a PL 0/0. Jsme moc rádi :-)

23.7.2014
Bibošek už má výsledky z vyšetření. Bibinek je HD A, ED 1/1 a PL 0/0. Máme obrovskou radost! Na výsledky Berušky stále čekáme.

17.7.2014
S Bibim a Beruškou jsme navštívili veterinární kliniku v Brně za účelem vyšetření kyčlí, loktů a patell. Čekáme na výsledky.

30.6.2014
Právě dnes je to rok, co na svět vykoukla tři zlatá béčková štěňátka. A to Aslánek, Beruška a Bibošek. Všichni jsou moc krásní a dělají páníčkům samou radost.
Z Aslánka se stal velký parťák Kačky, z Berušky se za rok stala velmi šikovná agiliťačka a Bíba začal trénovat agility a coursing. Přidávám aktuální video Berušky z tréninků agility !zde!.
Tímto přeji našim "béčátkům" všechno nejlepší do dalších let! :-) Jak Bibošek oslavil své první narozeniny můžete vidět na rajčeti.29.6.2014
Nové fotky Bibiho na jeho stránce. Doplněn posudek u Berušky z mezinárodní výstavy v Brně. Na rajčeti jsou nové fotky.

28.5.2014
Konečně jsem přidala posudky z klubové výstavy v Chropyni. Najdete je na stránce Bibiho a Berušky-u Berušky jsou nové fotky.

26.5.2014
Právě dnes to jsou krásné 3 roky co se narodila naše vytoužená áčková miminka. Co jen napsat... Přeji jim jen to nejlepší do dalších let a také to, aby stále měli své milující páníčky. Právě v tu dobu, kdy se štěňátka rodila (v tom čase) jsem skládala svou ústní maturitu, asi při mě stálo štěstí, protože jsem maturitu zvládla.
Přidávám aktuální fotečky našich áčkových pejsků :-)19.4.2014
Dnes se konala klubová výstava šeltií v Horních Počernicích. Neváhala jsem a Bíbu jsem přihlásila. Posuzoval pan Milan Krinke. Bíba prvně nastoupil do třídy mladých. Jeho předvedení bylo perfektní, ale bohužel byl v této třídě v podstatě nejmladší a to, že je jemný mu moc na výsledku nepřidalo. Dnes si Bibi odnesl známku VD. Posudek naleznete na Bibiho stránce.

30.3.2014
Přidávám fotky Argoška z dogdancingu. Autorkou fotografií je Martina Irglová. Také přidávám video z tréninku coursingu, kterého se účastní Sája a Biboš, kterého to moooc baví :-) Odkaz na video zde.23.3.2014
"Náš" Argošek včera splnil svou úplně první zkoušku. A to z dogdancingu. První zkoušku F1 složil na výbornou a to za krásných 25 bodů ze 30. Jsme na Argího a jeho paničku Terku moooooc pyšní :-)

24.2.2014
O víkendu jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v Brně. V sobotu jsme jeli jen na čumendu a v neděli jsme i vystavovali. Posudek Bibiho a Neli najdete na jejich stránce. S posudky jsem nadmíru spokojená :-)

18.1.2014

Víkynko přejeme ti krásné narozeniny!!!


13.1.2014

Tak nám začal další rok. Doufám, že tento rok bude lepší alespoň o 90% proti tomu minulému...
Jako každý leden se konala v Národní výstava psů v Brně. Rozhodla jsem se, že se přihlásím s Bíbou, tak jsem také udělala. Pořád jsem ale nějak před výstavou neměla čas Bíbu učit výstavní postoj. K tomuto úkonu jsem se dostala den před výstavou a to asi na 5 minut, takže jsem počítala 
s tím, že na sobotní výstavě to bude absolutní katastrofa.
V sobotu jsme tedy s Verčou a Leňou jely směr Brno. Kde také vystavovala Soňa Berušku. Bibi se dostal do kruhu cca v 13.30 a byl naprosto úžasný!!! Paní rozhodčí a nejen ona z něj byli nadšení. Bibi se vystavoval jako zkušený pes, no musím se přiznat překvapil kluk jeden :-) Posudek má moc hezky. Brzy bude k vidění na webu. Beruška je také krasavice, je to celá Nela :-)
V sobotu jsme měly menší setkání s holkama s Blanska a pejsanama. Po obědě jsem šla s mamkou na procházku asi na 1,5 hodiny, za chvíli mi volala Verča, že holky už jsou v Kroměříži. Tak jsem se k nim šla přidat a prochajda se protáhla na perfektní 3 hodiny. Sešly jsme se já, Verča, Leňa, Peťa, Lucka, Monča a tuším, že 17 pejsků :-) Níže přikládám fotku celé smečky a také fotku, kde je Bíba s babičkou Bonuškou a Sájou :-)