22.12.2016
Spousty novinek, ale nějak není čas na aktualizaci webu. V poslední době s hafanama jezdím často po výletech a pořádně si to užíváme. S Bíbou jsme v neděli úspěšně zakončili agility sezónu :-) A už se těšíme na únor až ji opět zahájíme ;)

Všem přejeme krásné vánoční svátky a hlavně hodně štěstí v novém roce!


15.11.2016
Nějaké novinky :-)
Tento víkend nás s Bíbou čeká další intenzivka s Mirkou Pokornou, moc se těšíme :-)
A teď už naši malí céčkoví kluci mají neuvěřitelných 6 měsíců. Moc děkuji Katalin a Slavěně za skvělou péči o naše klučičí dvojčátka :-) A také děkuji za zprávy a fotky, které mi často posíláte :-)
   
Také jsem dostala nové fotečky našeho odchovance Aslana (Billy Joe). Paničce Kačce moc za fotky děkuji. Z Aslánka vyrostl parádní chlupáč.

28.10. jsem si udělala výlet a jela jsem se podívat na Dundeeho, Bíbova syna. Malý Dundee je moc krásný kontaktní pejsek :-)


22.10.2016
Konečně jsem se dostala k aktualizaci...
Bíba se stal v září tátou. Bohužel Meggy nastaly komplikace a narodila se ji dvě mrtvá štěňátka. Ale 28.9. se mámou stala Beruška od Bezdynky, která porodila krásného zlatého pejska Dundeeho.

Minulý víkend jsem se s Bibim zúčastnila v Blansku skvělé intenzivky s Mirkou Pokornou.

18.9.2016
Vůbec nestíhám aktualizovat webovky... Takže jen ve zkratce, co se u nás za poslední měsíc a něco událo :-)
S Bíbou jsem se zúčastnila dalších závodů, ale byla to jen DISKotéka, závodů se zúčastnilo poměrně dost háravek, takže bylo po soustředění :(
17.8. oslavila moje nejzlatější Sallynka již 7-mé narozeniny. Hrozně rychle ten život letí. Sájo přeji ti do dalších let jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví!! :-)V termínu od 25.-28.8. jsme se zúčastnili již osmého ročníku Víkendu se šeltičkou. Byl to neuvěřitelný relax, já i zrzky jsme si víkend neskutečně užily. Nějaké fotky najdete na rajčeti. Už se moc těšíme na další ročník! :-)
16.9. oslavili Bibiho dětičky z chovatelské stanice Devilish love první narozeniny. Přejeme všem nejlepší :-)
Každým dnem se stane Bíba tátou. Štěňátka čeká fenka Meggy Zlatá fantázia, která už má termín porodu. Koncem září by se potom měla narodit štěňátka Berusce od Bezdynky. Moc se těšíme :-) Jsem zvědavá jak budou v obou vrzích mimča vypadat :-)
Jinak moc děkuji majitelům Ceegeeho a Caia za emaily, vzkazy, fotky, videa a hlavně za každou informaci o našich zlatíčkách :-) Ceegee začal od září chodit do štěněcí školky, prý je moc šikovný. Malý Caio má nového kamaráda, kocourka Johna, se kterým jsou skvělí parťáci :-)
Další novinkou je, že je nakrytá "naše" malá Beruška. Soňa byla s Beruškou na krytí u pejska Hooligena. Moc držíme Berušce a její paničce Soni palce a doufáme, že krytí vyšlo :-)
Doplněny výsledky z agility u Berušky a Bíbi :-)

2.8.2016
Přidávám fotečky od majitelů našich téměř tří měsíčních miminek :-) Za fotky moc děkuji!!! :)

   

17.7.2016
Ceegee odjel se svou novou rodinou do Šumperka. Měj se krásně, zlatíčko naše :-) Moc děkuji za fotky. CG bude mít hodně psích kamarádů :-)9.7.2016
Ty dva měsíce neskutečně uběhly. Bohužel už přišel čas a musíme se s kluky loučit. Včera se svou novou rodinou odjel malý Caio. Caia čekala delší cesta, protože bude bydlet v Budapešti. Jeho panička Kata, je veterinářka. Jsou velmi milá rodina, s dvěma malými dětmi. Caio se bude mít skvěle. Už odpoledne mi Katalin poslala pár foteček z nového domova :-) Přeji Caiovi a jeho rodině hodně štěstí a radosti do života :) Přikládám pár fotek.
Ceegee odjede do nového domova 16.7., až se jeho páníčci vrátí z dovolené. CG bude bydlet v Šumperku :)
Minulý víkend nás po roce navštívila Terka s Argoškem. Fotky jsou na rajčeti. Moc děkujeme za skvělé setkání! :) Budeme se těšit na další.

  

1.7.2016
Ceegee i Caio jsou CEA/PRA/KAT. negativní, máme moc velkou radost! :-)

27.6.2016
Letí to hrozně rychle. Brzy se nám kluci rozutečou do nových domovů. Ceegee je zatím stále volný, pořád jsem pro něj nenašla ty srdcové majitele. Na výběru majitelů pro Ceegeeho si dávam extra záležet. Kluci jsou od minulého týdne naočkovaní, znovu odčervení a už jsou také načipovaní. V pátek nás čeká cesta do Brna :) Věříme, že vyšetření dopadne dobře. Na rajčeti najdete spoustu nových fotek. Kluci se byli včera poprvé podívat na cvičáku mezi ostatní hafáky :) Byli moooc šikovní.

Ještě přidávám pár krásných fotek, za které moc děkuji :-) našeho krásného pejska z vrhu A, Beníka (Artuš). Je to krásný chlupáč.20.6.2016
Máme výsledky vyšetření MDR1 našich krásných kluků. Aby se kluci nehádali, tak jim výsledky vyšly stejně. Oba jsou MDR1 +/- (tedy přenašeči). Tento týden půjdeme na očkování a čipování. 1.7. kluky čeká klinické vyšetření DOV v Brně. Na rajčeti je spousta nových fotek :-)

15.6.2016
Konečně jsem klukům vytvořila samostatné stránky :-) V pondělí jsem odeslala do laboratoře vzorky na vyšetření MDR 1, čekáme na výsledky. Jsem zvědavá jaké budou. Příští týden kluky čeká další odčervení, první očkování a také čipování. Následující týden pravděpodobně pojedeme na vyšetření DOV :-)

6.6.2016
Kluci už mají skoro jeden měsíc :-) Jsou to velcí, krásní a šikovní chlapáci. Už mají i svá zápisová čísla :-) Minulý týden je čekalo první krmení z misky, což byla sranda, pěkně se v misce okoupali :-) Ale dnes už krásně papají. Tento týden je čeká další odčervení. Také už za nimi jezdí socializační návštěvy. Příští nebo ten další týden plánujeme udělat vyšetření na MDR1 :-)

26.5.2016
Je to neuvěřitelné, ale dnes je to už pět let co se narodil náš první nádherný vrh. Andílku, Nelinko, Argošku a Beníku přeji Vám jen to nejlepší do dalších let :-) Zlatíčka naše.Kluci už mají skoro dva týdny. Už se pár dní dívají na svět. Dnes je čekalo první odčervení a první stříhání drápků. Všechno chlapáci zvládli :-) Ceegee stále hledá svou novou sportovní rodinu :) Na jejich stránce jsou nové fotky.


21.5.2016
Kluci za sebou mají první týden života. Jsou to neskutečně krásní a akční pejsci. Jejich váha už dosáhla 500 g!!! :-) Pořád cestují po bedničce, jsou to prostě zlatíčka. Během příštího týdne by se klukům měla otevřít očička :-) Na stránce vrhu C jsou nové fotky. Volný je pejsek Ceegee.

15.5.2016
Máme štěňátka!
V pátek 13.5. se nám narodila krásná štěňátka. Porod bohužel neprobíhal zrovna hladce. Nelinka neměla skoro žádné stahy, tak jsme museli na veterinu, kde dostala injekci na vyvolání. Po příjezdu domů se nám do hodiny narodil krásný zlatý kluk, který byl ohromně velký, ale bohužel mrtvý :( Další štěňátko se bohužel nerodilo zrovna lehce, na pomoc přijela Verča, které za vše moc děkuji. I tak jsme museli znovu na veterinu, krásný zdravý kluk se nám narodil po cestě na veterinu. Nelča dostala kapačku a další injekci na vyvolání, a tak se nám krátce před 22.00 hodinou narodil další krásný kluk. Nelinka se vzorně stará o svá klučičí dvojčátka. Teď už jen doufáme, aby už šlo všechno jen hladce bez problémů. Ještě jednou moc děkuji Verči a našim veterinářům! :) Zatím jsem udělala klukům jen provizorní stránečku, kde se můžete podívat na fotky.2.5.2016
Máme za sebou další závodní víkend. Tentokrát se nám s Bíbou moc nedařilo, ale to vůbec nevadí. Závody pískala Alice Boháčová, která opět postavila překrásné parkury. Byla radost je běhat. V sobotu jsem si v prvním běhu (Jumping open) s Bíbou neporozumněla a mojí chybou jsem ho poslala do tunelu, takže jsme se DISKli, zkoušku jsme dokončili na 5. místě a Agility open jsme se samozřejmě DISKli :) Beruška na tom byla podobně Jumping open DISK, zkouška DISK a Agility open 3. místo.
V neděli jsme na tom byli podobně :) Bíba první zkouška DISK, druhá zkouška 1. místo. Beruška první zkouška DISK a druhá zkouška 1. místo :-) Jde vidět, že to jsou sourozenci... musí mít i stejné agi výsledky :) Výsledky doplněny na stránku Bibiho i Berušky.
Přidávám nádherné fotky, za které moc děkuji Kristýně Dědkové, Michaeli Cápalové a Patriku Žákovi.Jinak Nelinka se stále krásně kulatí, mimča už se jí v bříšku krásně pohybují. Dva měsíce utekly jako voda a brzy už se budeme moct radovat z malých kuliček :-)

24.4.2016
Nelinka nám už krásně přibírá. Na to, že má rodit skoro za tři týdny je jako váleček :-)
Minulý víkend jsme se s Bíbou a Soňa s Beruškou zúčastnili dvoudenních závodu, Agility Cupu města Kroměříže. Tentokrát se závody konaly v nedalekých Lutopecnách. Závody byly skvělé, počasí nám přálo. Na výsledky běhů se můžete podívat na stránce Bíbiho a Berušky :) Fotky ze závodů níže, moc za ně děkujeme :-) Příští víkend nás čekají s Bíbou dvoudenní závody v Přerově, další týden v sobotu strávíme na výstavě v Chropyni a v neděli 8.5. jedeme na zkoušky do Zlína. Pak už se budeme těšit na příchod štěňátek :-)11.4.2016
Ve čtvrtek 7.4. jsem byla s Nelinkou na kontrolním sonu. Všechna TŘI štěňátka mají fungující srdíčka a krásně rostou. Už se na zlatá trojčátka moc těšíme :-) Nelince už se hezky "plní" bříško.1.4.2016
Nelinka má povrzenou březost! Máme velikánskou radost. Už se moc těšíme na malé prcky. Příští týden ještě půjdeme na kontrolní sono :-)

28.3.2016
Dnešní Velikonoční pondělí jsme s Bíbou strávili na Velikonočních dvojzkouškách v Přerově. První zkouška byla celkem tragédie. Parkur jsme doběhli, ale Bíba měl zase čuchací náladu druhý parkur už byl naštěstí mnohem lepší. Zkoušku jsme zakončili se známkou VD; jednou chybou a jednou odmítačkou. Parkury byly moc hezké. Jsem více méně spokojená, až na to čuchání :-) Výsledky jsou zapsané na stránce Bibiho a také Berušky. Nicméně jsme hezky strávili den. Odpoledne jsme se smečkou vyrazili na krásnou prosluněnou procházku a po dlouhé době jsem vzala i foťák :) 27.3.2016
Všem přejeme krásné Velikonoce!12.3.2016
MÁME OBROVSKOU RADOST!
Dnes se v Těšánkách konaly dvojzkoušky. Zúčastnil se Bibi a přhlášená byla i Beruška se svou paničkou Soňou. Dnes se nám oběma moooc dařilo. Bibi je v kategorii MA1, Beruška SA2.
Tady jsou nádherné výsledky. Bibi-Zkouška 1-1. místo, Zkouška 2-3. místo, Součty-1. místo. Beruška-Zkouška 1-2. místo, Zkouška 2-2. místo, Součty-1. místo, tímto Beruška splnila přestup do kategorie SA3. Jsem moooc pyšná! :-)11.3.2016
Máme nakryto! Včera jsem se s Nelinkou vydala za ženichem Brilíkem. Úspěšně jsme nakryli a dnes jsme krytí opakovali. Nyní musíme čekat a věřit, že se budeme moci radovat z miminek :-)5.3.2016
Dnes jsem si udělala se zrzounama výlet do Brna, k paní MVDr. Trnkové, kde jsem nechala udělat Sáji, Nelči a Bibimu vyšetření na DOV (dědičné oční vady). Výsledky dopadly skvěle. Všichni jsou DOV prostí. Protokol o vyšetření je k nahlédnutí na každého stránce. Máme velkou radost. Příští týden bychom měli jet s Nelinkou na krytí, snad se nám zadaří.

26.2.2016
Změnily se nám plány. Nelinka začala hárat, krytí vychází cca na 10.3., ale bohužel majitelka Kaila bude mimo Českou republiku. Musela jsem tedy najít jiného ženicha pro Nelinku. Více v sekci štěňátka...

2.2.2016
Dnes mi přišly fotky našeho odchovance Aslánka (Billy Joe). Moc za ně děkujeme. Aslánek je ve své rodině moc spokojený.31.1.2016
Menší úprava na stránce štěňátek. Stále čekáme na hárání Nelinky, ale tatínka mimísků už známe :)

18.1.2016
Dnes je to neuvěřitelných 9 let, co se narodila Vikynka. Je neskutečné jak ten čas letí. Viky přeji ti vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka!! :-)10.1.2016
Včera jsme se s Bíbou zúčastnili první letošní výstavy a to národní výstavy v Brně. Posuzovala paní Němečková. Bíba jak už je u něj zvykem před výstavou vylínal a aby toho nebylo málo, tak ještě v den výstavy mu začalo téct očičko.  Ve třídě otevřené jsme byli celkem tři. A dva z nás si odnesli známku VD, Bíba s pořadím VD 3. I tak jsem spokojená. V posudku mu nebylo skoro nic vytčeno. Posudek si můžete přečíst jako obvykle na Bibiho stránce :)
Přidávám dvě fotky, za které moc děkujeme Katka Azabell :-)5.1.2016
Přidávám fotečky z nového domova Bibiho dětiček :-)4.1.2016
Opožděně jsem si vzpomněla, že jsem zapoměla přidat fotky Andílka, které jsou ještě z léta, tak to musím napravit :)