27.12.2017
Minulé pondělí jsem si s Danym udělala výlet do Brna na klinické vyšetření očiček. Máme velkou radost, Dany je na CEA/PRA/Kat. negativní :-)  Oslavil s námi Vánoce a včera jsem ho vzala na výlet... Bohužel už se mu to krátí a v pátek odcestuje do nového domova. Bude mi tady moc chybět....
Také jsem upravila odkaz Bibiho potomci :-) Několikrát jsem měla možnost pomazlit se s celým vrhem Moravské srdce, mají teď tři týdny a jsou naprosto kouzelní. Štěňátka se Bíbovi a Tessy moc povedla :-) Několik alb s fotkama najdete na rajčeti.

24.12.2017
Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků a hlavně hodně štěstí do nového roku :-)8.12.2017

Už nám přišly výsledky testů MDR1 Danyho. Dany je přenašeč, tedy +/- :-)
A máme další krásnou zprávu. V úterý se stal Bibi tatínkem. V chovatelské stanici Moravské srdce se narodila krásná nadílka. Na svět přišlo 7 zlatých štěňátek, z toho 6 chlapečků a jedna holčička. Někteří kluci jsou ještě volní :-) Je to velmi vyrovnaný vrh a všichni se mají čile k světu, už jsem měla tu čest je vidět na vlastní oči a jsou kouzelní :-) Pokud máte zájem o pejska můžete kontaktovat dlouholetou chovatelku Veroniku Habrovou.4.12.2017
Měla bych se stydět, ale opravdu není čas na aktualizace webu...
Včera měl Dany neuvěřitelných 5 týdnů. Je to pro mě srdcové štěňátko. Je hrozně vyspělý. Očička otevřel už 9 dní po narození. Krásně roste a už teď je hezky osvalený. Už má za sebou odčervení a příští týden ho čeká první očkování, brzy budeme mít výsledky na vyšetření MDR1 a za 14 dní pojedeme na vyšetření očiček do Brna.
Přidávám alespoň malý report týden po týdnu jak Dandy roste :-)30.10.2017
Včera se Nelince narodil překrásný zlatý chlapeček. Oba dva jsou v pořádku a Nelinka je jako vždy vzorná a šťastná mamina :-)

 

16.9.2017
Koncem října se budeme těšit na narození štěňátek :-)
Krytí Nelinky proběhlo 25.8., dnes jsme byli na sonu, kde nám potvrdili březost. Příští týden jdeme na kontrolu a zkusíme spočítat malé rarášky :-) Moc se těšíme... Více informací v sekci štěňátka.

 

7.9.2017
Po neskutečně dlouhé době aktualizace...měla bych se stydět, ale vůbec nemám čas na nějaké aktualizace webu.
Od dubna se toho odehrálo opravdu hodně, takže jen tak ve stručnosti.
Na začátku května oslavila naše céčková miminka první narozeniny, čtrnáct dní na to oslavil náš první vrh neuvěřitelné šesté narozeniny. Pak na konci června oslavil náš druhý vrh krásné čtvrté narozeniny a před nedávnem oslavila Sájka osmé narozeniny, doufám, že jí zdravíčko bude sloužit i dál tak dobře :-)
Tím, že jsem se letos začala věnovat závodům Spartan race, tak hodně času trávím na trénincích a závodech, proto jsem s Bíbou omezila závody agility, ale na tréninky stále chodíme. Letošní rok je hlavně o výletech. Během května jsme se smečkou vyrazili na několik rozhleden a výšlapů. V červnu jsem strávila se Sájou a Bíbou super víkend v Jeseníkách a také jsme zdolali Praděd. Pak nás čekal výlet na rozhlednu Vartovnu den na to jsme s Bíbou vyšlapali Lysou Horu, Pustevny, Dolní Moravu, ... Druhý týden v srpnu nás čekal Víken se šeltičkou, na který jsem se moc těšila, kvůli vedrům jsem se rozhodla, že vezmu jen Bíbu, což mě pak štvalo, protože v pátek se počasí pokazilo a to trvalo až do konce víkendu, takže holky mohly jet také, ale co už. Víkend jsme si jako vždy skvěle užili. Na rajčeti je spousta nových fotek :-)
Už tady skoro máme podzim, mě ještě čeká několik závodů a pak jestli se zadaří a příroda bude na Nelču hodná, tak plánujeme na podzim štěňátka :)

25.4.2017
Bohužel štěňátka mít nebudeme, Nelinka nezabřezla :(

25.3.2017
Včera problěhlo nakrytí Nelinky. Svázání trvalo téměř 20 minut :-) V polovině dubna se na sonu dozvíme, zda bylo krytí úspěšné :-) Pokud ano, malí zlaťáčci vykouknou na svět v druhé polovině května....

5.3.2017
V poslední době nějak na aktualizaci není čas... S Bíbou jsem se za poslední dobu zúčastnila nějakých agility závodů v dohledné době vyrážíme na další. S hafany si užíváme výletů a dlouhých procházek a už se moc těšíme na jaro :) Stále čekáme, kdy se Nelinka rozhárá, tatínka vrhu už máme vybraného.
V únoru nám Sája bohužel onemocněla... Sája měla akutní zánět dělohy, podstoupila operaci a také kastraci. Teď už je naprosto v pořádku a lítá jako ďábel, naštěstí :-)

18.1.2017
Je to neuvěřítelné, ale právě dnes je to už 10 let co se narodila naše Viky. Hrozně ten čas letí. A tak mi nezbývá nic jiného než Viky popřát hlavně hoooodně zdravíčka do dalších let :) Jako jeden z dárečků dostala dlouhatánskou procházku s výletem na Brdo :-)