Děkujeme všem o zájem koupě štěňátka z naši chovatelské stanice, ale Sája s Nelčou si užívají psího důchodu, proto u nás v blízkých letech žádná štěňátka nebudou.


Odchov štěňátek
Štěňátko z naši chovatelské stanice:
Jsme malá chovatelská stanice, proto štěňátka často nemíváme. A tak, když se rozhodneme štěňátka mít, užíváme si je od příchodu na svět, jejich odběr
až po zprávy z nových domovů. Před tím než se pro štěňátka rozhodneme, pečlivě vybíráme toho "pravého" pejska pro krytí.
Péče o štěňátka:
Štěňátka u nás vyrůstají v rodinném kruhu. Mají téměř 24 hodinovou péči. Postupně si zvykají na běžný denní režim, chod domácnosti, návštěvy,
domácí zvířata, cestování autem, ...
Snažíme se, aby štěňátka při odběru byla zvyklá na běžný život v rodině a řádně socializovaná.
Zdraví štěňátek:
Protože dbáme na zdraví, je pro nás prioritní aby měl táta našeho vrhu dobrý zdravotní profil (především dbáme na vyšetření očí-CEA, PRA, KAT.,
defekt MDR 1, DKK-kyčle, DLK-lokty, případně patelly). Také nám jde o nepříbuzenskou plemenitbu a o čistě anglickou linii.
Každé štěňátko ve vrhu necháváme před odchodem do nového domova geneticky testovat na CEA (pokud nejsou oba rodiče gen. normal) a defekt MDR 1. Budeme se snažit štěňátkům udělat i klinické vyšetření CEA/PRA/KAT.
Odběr štěňátka:
Každé štěňátko z našeho vrhu je před odchodem do své nové rodiny očkované, několikrát odčervené, čipované a má vystavený PET pas.
Samozřejmostí je kupní smlouva, průkaz původu, doklady o vyšetření, výbavička do začátku (krmivo, hračky, deka s pachem matky a sourozenců, ...),
CD s fotkami, Majitelům štěňátek poskytujeme doživotní chovatelský servis.
Náš zájem o štěňátka po ochodu k novým majitelům rozhodně nekončí. Jsme rádi za každou návštěvu, fotku, email, smsku o našem štěňátku.
Nikoho nenutíme, aby se s pejskem věnoval výstavám či sportu, jde nám o to aby bylo naše psí miminko v těch nejlepších rukou a bylo šťastné celý život.

Zájemci o štěňátka:
Pokud máte zájem o štěňátko z naši chovatelské stanice, můžete nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. Vedeme si seznam zájemců, ale konečného majitele pro naše štěňátko vybíráme až po narození. Nikdy nemůžeme zaručit, že se narodí v jednom vrhu štěňátko všem zájemcům.
Také nás potěší, když nám napíšete nějaké základní informace o Vás či Vaši rodině, třeba emailem.
Myslíme např.:
  • Chcete pejska na mazlení/výstavy/sport, ...?
  • Bude žít v bytě nebo rodinném domě?
  • Bude mít zvířecí kamarády?
  • Co od nás nebo od pejska očekáváte?
Pokud Vás naše chovatelská stanice zaujala, více se o nás můžete dozvědět v sekci "O nás".